Position title
Nástrojař
Description

Máte vystudovanou SOU nebo SŠ v oboru strojní? Jste zručný? Umíte číst technickou dokumentaci? Pokud jste třikrát odpověděl ano, hledáme právě Vás do společnosti s dlouhodovou tradicí, vyrábějící obalový materiál pro potravinářské výrobky! Společnost se nachází v centru Teplic. Je dobře dostupná i z UL. Nástup přímo do kmene.

Náplň práce:
– odpovědnost za servis, přípravu a údržbu lisovacích nástrojů k výrobě – opravy a ostření lisovacích nástrojů
– odpovědnost za správné vyplnění všech příslušných dokumentů
– odpovědnost za stav lisovacích nástrojů a jejich příslušenství

Qualifications

– SOU nebo SŠ v oboru strojní
– praxe na obdobné pozici výhodou!
– čtení technické dokumentace
– velmi dobrá znalost měření součástek
– zručnost při leštění a tvarování radiusů
– zkušenosti s údržbou strojů
– znalost obrábění kovů na frézce, soustruhu a brusce na plocho
– výhodou jeřábnické a vazačské zkoušky

Job Benefits

– ke mzdě náleží příplatky za směny ( 10Kč odpolední, 13Kč noční, 10% víkend, 25% přesčas)
– 13. plat
– příspěvky na dovolenou
– 1000 Kč/měs. na penzijní připojištění
– stravenky v hodnotě 100 Kč/směnu (zaměstnanec platí pouze 18 Kč)
– 25 dní dovolené
– sportovní a kulturní akce pro zaměstnance

Employment Type
Živnost
Beginning of employment
IHNED
Job Location
předmětem jednání
Working Hours
R 6-14, O 14-22
Base Salary
dohodou CZK
Date posted
27. ledna 2020
PDF Export
Nástrojař

Position: Nástrojař

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Nástrojař